O mně

O mně

Nikdy nezapomínejte na to, že jste jedineční. Jediné, co musíte udělat, je umožnit ostatním, aby to poznali.

Milton . H. Erickson

Před více než 20 lety, kdy jsem prožívala složité životní období, jsem začala hledat nové – alternativní možnosti řešení psychických a fyzických problémů. Hledání mě přivedlo k absolvování seminářů Silvovy metody kontroly mysli a postupně jsem se seznamovala s dalšími celostními léčebnými a diagnostickými metodami, zejména metodou Kineziologie One brain, Rodinnými a systemickými konstelacemi, Bachovými esencemi a dalšími..

K rozhodnutí opustit manažerskou práci a začít studovat tyto metody mě přiměla zkušenost, kdy tyto metody  významným způsobem pomohly mým tenkrát dospívajícím dětem. V průběhu studia jsem začala chápat také příčiny svých problémů a začala přehodnocovat a měnit svůj život. Pochopila jsem také, že pokud chceme pomoci a porozumět ostatním, musíme nejdříve ze všeho porozumět sami sobě….

V současné době pracuji s klienty při individuální terapii, pořádám semináře rodinných a systemických konstelací. Při individuální práci s klienty využívám poznatků všech uvedených metod. Terapie je velmi jemná a účinná. Za aktivní účasti klientů pomáhám nalézt řešení na to , co je trápí a vidět možnosti, které dosud neviděli. Cílem našeho snažení je nalézt rovnováhu v životě a žít spokojený, naplněný život.

V oblasti nejen těchto metod se neustále vzdělávám a nalézám další možnosti zlepšování mé práce…
Terapeutická práce mě nesmírně naplňuje. Vidím pozitivní změny u svých klientů, těší mě zprávy o jejich uzdravování či zlepšování kvality jejich života.

Ráda bych poděkovala všem lektorům za jejich vedení a úžasné vhledy, kterým jsem mohla být v rámci seminářů přítomna.